Hliníkové dveře

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře

 

 

Firma OKNOTHERM spol. s r. o. se rovněž zabývá výrobou hliníkových dveří a stěn. Abychom byli schopni dostát Vašim vysokým a nekompromisním nárokům na kvalitu za rozumnou cenu, spojili jsme se s firmou Heroal * Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG z německého Verlu, která je bezpochyby novátorem a jednou z vedoucích firem na poli hliníkových stavebních systémů. Dveře, stěny a okna dodáváme nejenom v RAL barevné paletě, ale i v RENOLIT dřevo-dekorové barevné paletě, takže především dveře a stěny jsme schopni barevně ladit s plastovými okny.

Oknotherm při hledání vyspělého a osvědčeného hliníkového systému, našel u firmy HEROAL dodávkový systém, který splňuje všechny aktuální požadavky na moderní produkt. HEROAL - hliníkový profilový systém se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domky, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky. Heroal hliníkový profilový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobků, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení. Velká oblíbenost u dosavadních zpracovatelů potvrzuje mimořádnou kvalitu produktů HEROAL.

Podrobnosti k systému Heroal.

 

Profil 020

Profil 020

Profilová řada 020 je hliníkový profilový systém pro tepelně neizolovaná okna. Filozofie firmy heroal - "neustále další zdokonalování osvědčené nabídky výrobků s přihlédnutím k přání zákazníků a požadavkům trhu" - to vše bylo při vývoji řady 020 důsledně převedeno do praxe. Všechny profily profilové řady 020 jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi 0,5 F 22.

 

Profil 065

Profil 065

Profilová řada 065 je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolovaná okna a dveře. Filozofie heroalu - "stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu" - byla důsledně užita při vývoji série 065.

Profil 110 ES

Profil 110 ES

Profilová řada HEROAL 110es je hlinikový systém s modulárně tepelnou izolací pro otočná a výklopná okna. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci. Filozofie heroalu - "stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu" - byla důsledně užita při vývoji série 110es.

 

Profil 070,

Profil 070

Profilová řada HEROAL 070 je hlinikový systém s tepelnou izolací pro zdvižně - posuvně dveře. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci.

Profil 170

Profil 170

Profilová řada HEROAL 170 je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolovaná zdvižně-posuvná okna a dveře. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci.

Příslušenství

Příslušenství

Nabízené příslušenství si u nás můžete objednat k široké nabídce základních produktů. Každá produktová skupina má své příslušenství.

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: