Dřevěné dveře

Designové dveře

Designové dveře

 

 

Při objednání našich designových dveří Vám po dobu stavby Vašeho domu Zapůjčíme provizorní křídlo, tím se zabrání případnému poškození dveří při stavebních úpravách. (na to uděláme mini side www.stavebnidvere.cz) - díky Designové dveře nabízíme ve dvou řadách - Comfort a Exclusive. Řada Comfort

 

Tato základní nabídková řada vchodových dveří splňuje ty nejpřísnější nároky z hlediska funkčnosti, bezpečnosti a designu.

 

Zárubeň těchto dveří je lepená z dřevěného profilu 100x68 mm, materiálem je exotické meranti, povrchová úprava je vodou ředitelný nátěr dle vzorníku RAL - K7 . Dveřní křídlo je MDF deska tl. 68 mm s oboustrannou hliníkovou folií orámovaná masivním profilem z exotického dřeva - meranti. Výplň křídla vysokotlakou pěnou. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL - K7 Do této řady designových vchodových dveří zasklíváme izolační sklo s koeficientem prostupu Ug = 1,2(W/m2K)

 

Dveřní panty k těmto dveřím dodáváme SIMONSWERK BAKA protect 3D

 

Tento pant je revolučním řešním u kterého nedochází k poklesu dveří ani tehdy, když jsou uvolněny všechny zajišťující šrouby. Toho je dosaženo komfortním excentrickým seřizováním v rámovém dílu, boční seřízení je umožněno seřizovacími šrouby v křídlovém dílu. Díky této technologii má tento závěs ověřenou nosnost 130kg. K desénovým dveřím řady Comfort si můžete vybrat kliky či madla z katalogu firmy Hoppe.

 

Tříbodový bezpečnostní zámek WINKHAUS nabízíme ve standardním provedení. Jako nadstandard lze dodat zámek tříbodový. Nakopírujte mi tam obrázky dveří -kappa,beta,delta a omikron. http://www.dvere-stadler.cz/comfort.php - je tam i katalog ke stažení Řada Exclusive

 

V našem portfoliu nabízíme rovněž luxusní řadu vchodových dveří Exclusive, určenou pro nejnáročnější zákazníky. Moderní technologie ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky vytváří produkt světové úrovně. Zárubeň je dřevěný lepený profil 100x68 mm, materiál meranti, povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL - K7 Křídlo dveří je MDF deska tl. 68 mm s oboustrannou hliníkovou folií orámovaná masivním profilem z meranti. Výplň křídla vysokotlakou pěnou. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL - K7 Dveře osazujeme izolačním dvojsklem s koeficientem tepelného prostupu Ug = 1,2(W/m2K), ornamentální sklo nabízíme v několika moderních provedeních:Nakopírovat tyto ornamenty

 

Za příplatek lze dodat skla bezpečnostní nebo protihluková Mastercare

  • Činčila čirá
  • Crepi
  • Madrascare bílé
  • Masterpoint
  • Matelux Verde
  • Satinato
  • Masterlinge

 

Činčila čirá Crepi Madrascare bílé Mastercare
Masterlinge Masterpoint Matelux Verde Satinato

 

Dveřní panty k těmto dveřím používáme SIMONSWERK Protect 3D

Bezpečnostní závěsy BAKA Protect 3D firmy SIMONSWERK, které lze opatřit ochranou proti vysazení-. Zámek je tříbodový bezpečnostní zámek WINKHAUS ve standardním provedení. Jako nadstandard lze dodat tříbodový zámek s dílem místo řetízku. SIMONSWERK BAKA protect 3D Revoluční princip dveřního závěsu, u kterého nedochází k poklesu dveří ani tehdy, když jsou uvolněny všechny zajišťující šrouby. Toho je dosaženo komfortním excentrickým seřizováním v rámovém dílu, boční seřízení je umožněno seřizovacími šrouby v křídlovém dílu. Díky této technologii má tento závěs ověřenou nosnost 130kg.

 

Tento dveřní závěs lze také doplnit ochranou proti vysazení. K desénovým dveřím řady Comfort si můžete vybrat kliky či madla z katalogu firmy Hoppe.

 

 

Poslat poptávku

 

Lambda Epsilon Gamma Omega Theta

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: