Dřevěná okna

Dřevěná okna - eurookna

Dřevená okna

 

 

Pro výrobu dřevěných eurooken nakupujeme výhradě české dřevěné neopracované tří a čtyřvrstvé lepené hranoly v optimální vlhkosti, které dále zpracováváme na naší výrobní technologii.

Firma Oknotherm spol. s r. o. se zabývá výrobou otvorových výplní z plastu a hliníku již od roku 1992. V souvislosti se zvyšující se poptávkou a nastávajícím trendem na českém i zahraničním trhu a v oblasti nízkoenergetických a pasivních staveb, jsme počátkem roku 2011 začali vyrábět vlastní dřevěná eurookna Oknotherm.

 

Profil EURO 78 W

Profil EURO 78 W

Dřevěná okna Euro 78 W ve svém řešení vychází z poznatků moderní konstrukce okna a snaží se eliminovat případné tepelné ztráty. Jedním z těchto řešení je i odstranění tepelného mostu ve spodní části okna změnou z klasické okapnice narážecího typu za okapnici typu Spree-D - kdy je okapnice naklapnuta na dřevěný profil, což zároveň umožňuje její snadnou výměnu a zároveň lepší odvod srážkové vody.

 

Profil EURO 92 W

Profil EURO 92 W

Dřevěné okna Euro 92 W jsou určena převážně pro specifické stavby, tzv. nízkoenergetické domy. Svou stavební hloubkou – 92 mm, zasklením izolačním trojsklem samo o sobě zvýrazňují tepelně izolační vlastnosti těchto oken. Tepelné ztráty těchto stavebních výplní jsou minimalizované - u skel až na Ug = 0,6 W/m2K.

 

Příslušenství

Příslušenství

Nabízené příslušenství si u nás můžete objednat k široké nabídce základních produktů. Každá produktová skupina má své příslušenství.

 

Co je Eurookno?

Synonymum pro dřevěné okno splňující přísné a často protichůdné požadavky kladené na „výplň stavebních otvorů“. Pro své vlastnosti je použitelné od slunné Itálie po polární kruh, od větrné Normandie po kontinentální Rusko. Univerzálnost a šíře použití je dána především skutečností, že se jedná o promyšlený konstrukční systém, kde základní parametry (profil hranolu, izolační sklo, celoobvodové kování, těsnění a osazení do otvorů) jsou v celé této oblasti společné. Eurookno je jedno z konstrukčních možností výroby dřevěných oken.

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: