Bezpečnostní dveře

S jistotou první volba

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

 

Z oceli, i s vícenásobnými ochrannými funkcemi

Již po desetiletí vyrábí Hörmann odzkoušené bezpečnostní dveře, které doporučují bezpečnostní odborníci, pojišťovny i policie. Pro stavebníky nových staveb i modernizací doporučujeme cenově výhodné bezpečnostní dveře KSi 40. Jsou vhodné nejen pro vchod do sklepa, nýbrž i pro vedlejší budovy a zadní vchod do garáže. Ke garážovým vratům Hörmann chráněným proti vloupání se jistě nejlépe hodí bezpečnostní dveře Hörmann.
Pro ještě vyšší bezpečnost doporučujeme ocelové dveře E-45 a E-55. Těmi jsou zabezpečeny proti vloupání i citlivé oblasti živností a průmyslu (WK2 bis WK 4). Tyto dveře dodáváme i s vícenásobnou funkcí pro ochranu před kouřem, požárem a hlukem.

V katalogu „Multifunkční dveře“, který najdete vedle, jsou obsaženy podrobné informace o velkém programu ocelových bezpečnostních dveří stejného vzhledu pro stavbu objektů.

Katalog „Dveře pro váš dům“, ve kterém můžete listovat i online, je orientován speciálně na soukromé stavebníky (novostavby i modernizace). Kromě dveří KSi 40 ukazuje katalog i vodné dveře pro vlhké prostory nebo domácí dílny, dětské a mládežnické pokoje a půdní vestavby.

 

 

Poslat poptávku

 

PRO VÍCE INFORMACÍ SI STÁHNĚTE KATALOG

Ke stažení

 

 

Multifunkční dveře - katalog ve formátu PDF

2 876,51 kB

Stáhnout

 

Dveře pro váš dům - katalog ve formátu PDF

8 919,96 kB

Stáhnout

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: