Novinky a akce

Hörmann BiSecur - moderní rádiový systém pro pohony garážových vrat a vjezdových bran

14. května 2013, 14.22 | BiSecur je rádiový dvousměrný a mimořádně bezpečný zašifrovaný systém, který představuje techniku orientovanou na budoucnost ke komfortní a bezpečné obsluze garážových vrat, vjezdových bran či jiných zařízení.

 

Nově vyvinutá, extrémně bezpečná metoda šifrování zajišťuje dobrý pocit, že nikdo cizí nemůže Váš rádiový kód zkopírovat a bezpečností se vyrovná internetovému bankovnictví.

 

Nové ruční vysílače BiSecur, které byly mezinárodní porotou Reddot design award vyznamenány za exkluzivní design, přicházejí nyní po neotřele elegantním provedení v lesklé bílé a černé, také v naprosto originálních barevných odstínech a dekorech, které splní přání i nejnáročnějších uživatelů ohledně sladění svého ovladače s interiérem svého vozu.

 

Atraktivní vysílače BiSecur padnou svým tvarem příjemně do ruky a můžete jimi obsluhovat všechny pohony garážových vrat a bran Hörmann s rádiovou frekvencí 868 MHz. Jsou kompatibilní i se staršími montážemi pohonů za posledních cca 10let.  

 

Komfortní dotaz na pozici vrat:  Už nikdy nemusíte při větru a dešti vycházet před dveře, aby jste se podívali, zda jsou vrata zavřená. Jedním stisknutím tlačítka poznáte podle barvy LED na ovladači HS 5 BS, zda jsou Vaše garážová vrata zavřená. Funkce zpětného dotazu na pozici vrat je možná pouze u nových pohonů s označením Bisecur.

 

Všechny ovladače můžete zakoupit v našem E-shopu.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky a akce  

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: