Novinky a akce

Brána BiSecur s aplikací pro chytré telefony

16. září 2014, 09.25 | Pomocí brány BiSecur společnosti Hörmann můžete pohodlně ovládat pohony svých garážových vrat a vjezdových bran, své domovní dveře* Hörmann a další zařízení chytrým telefonem nebo tabletem. Navíc můžete i na cestách zobrazit polohu pohonů garážových vrat a vjezdových bran a stav zamknutí domovních dveří*.

 

 

 

Hörmann BiSecur - moderní rádiový systém pro pohony garážových vrat a vjezdových bran

14. května 2013, 14.22 | BiSecur je rádiový dvousměrný a mimořádně bezpečný zašifrovaný systém, který představuje techniku orientovanou na budoucnost ke komfortní a bezpečné obsluze garážových vrat, vjezdových bran či jiných zařízení.

 

 

 

Exkluzivní garážová sekční vrata od společnosti Hörmann vyznamenaná designérským oceněním

31. října 2012, 14.29 | Ten, kdo klade důraz na maximální kvalitu a exkluzivitu, vyžaduje speciální vrata i pro svou garáž.
ALR Vitraplan od výrobce Hörmann, jejichž mimořádný design získal cenu red dot award, jsou vhodnými exkluzivními vraty pro prostory obývané vaším vozidlem.

 

 

 

Nová sekční vrata Hörmann s otvíráním do boku

31. října 2012, 14.26 | Hörmann nabízí další vrata vyhovující specifickým montážním požadavkům. HST jsou vhodnou alternativou k výklopným sekčním vratům, pokud je z různých důvodů žádoucí nebo nutné, aby strop garáže zůstal volný.

 

 

 

Super rychlý pohon pro garážová vrata Supramatic

11. září 2012, 10.38 | Pohon pro garážová vrata s mnoha novými funkcemi. Komfortní dotazování na polohu vrat, samostatně zapínatelné halogenové osvětlelní, vysoká bezpečnost, velmi rychlé otevírání, součástí je nový designový dálkový ovladač.

 

 

 

Revoluční dálkový ovladač s dotazovou funkcí

11. září 2012, 10.35 | Ovladač pro garážová vrata s mnoha novými funkcemi. Komfortní dotazování na polohu vrat.

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: