Ceník

Z důvodu velké rozmanitosti výrobků, rozměrů, provedení a použitých materiálů, není možné pro každý  výrobek stanovit cenu na těchto stránkách. Ceník by byl pro laika nesrozumitelný a obsahoval by několik stovek položek s různými variantami. Cenu Vám však rádi zašleme na základě Vašeho konkrétního požadavku.

 

Napište nám nebo vyplňte poptávkový formulář.

 

Pro Vaši cenovou představu Vám vybíráme některé základní typy výrobků.

 

Sekční vrata

Rolovací vrata

Cena: 15.908,- Kč (rozměr 2 500 x 2 125 mm)

Cena:  51.336,- Kč (rozměr 2 500 x 2 250 mm)

Sekční vrata Rolovací vrata

Popis: Sekční garážová vrata jsou dnes nejoblíbenějším typem vrat pro rodinné domy. Jsou nabízena ve velmi široké nabídce v různých barevných provedeních a dekorech. 

Poslat poptávku

Popis: Garážová vrata RollMatic   umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže.

Poslat poptávku

 

 

 

 

Výklopná vrata

Boční sekční vrata

Cena: 12.188,- Kč (rozměr 2 500 x 2 125 mm)

Cena: 30.528,- Kč (rozměr 2 500 x 2 125 mm)

Výklopná vrata Boční sekční vrata

Popis: Vše hovoří pro originál: Kvalita a bezpečnost, vzhled a komfort a vyzrálá technika. Velmi široká nabídka provedení.

Poslat poptávku

Popis: Boční sekční vrata poskytují mnoho výhod. Mnoho místa pod stropem garáže. Můžete zde uložit například surfovací prkna nebo kanoe.Rychlejší přístup do garáže.

Poslat poptávku

 

 

 

 

Pohon pro garážová vrata

Pohon pro otočnou bránu

Cena: 7.992,- Kč (včetně lišty a ovladače)

Cena: 11.917,- Kč (jednokřídlá brána do 220 kg)

Pohon pro garážová vrata Pohon pro otočnou bránu

Popis: Hörmann  nabízí komfortní a  rychlé s  pohonem SupraMatic, cenově výhodné s pohonem ProMatic nebo  ProMatic Akku bez připojení elektřiny. Cena závisí na rozměru vrat.

E-shop

Popis: S dálkově ovládaným pohonem je teprve vaše vjezdová brána komfortní. Na  pohon Hörmann  se můžete spolehnout  každý den. O ceně pohonu rozhoduje váha a šířka křídla.

Poslat poptávku

 

 

 

 

Pohon pro posuvnou bránu

Automatická závora

Cena: 9.633,- Kč (posuvná brána do 300 kg a 6 m délky)

 

Cena: 44.950,- Kč (šířka hrdla 3 m)

Pohon pro posuvnou bránu

 

Automatická závora

Popis: Pohon se montuje na vaše stávající vrata nebo na námi dodaná vrata. Možnost doplnění řady doplňků - fotobuňky, maják, tlačítko, atd. O ceně pohonu rozhoduje váha a délka vrat.

Poslat poptávku

 

Popis: Při výběru závor klademe důraz na účel jejich používání. Rozdělujeme je na závory s intenzivním nebo s normálním. Samozřejmě důležitá je také šířka vozovky.

Poslat poptávku

 

 

 

 

Automatické dveře

Výsuvný sloupek

Cena: 59.900,- Kč (průchozí rozměr 1 000 x 2 100 mm)

 

Cena: 79.950,- Kč (automatický sloupek)

Automatické dveře

 

Výsuvný sloupek

Popis: Automatické dveře mohou mít celou řadu variant a mohou mít různé  povrchové úpravy. Cena představuje typického představitele dveří s průchozí šířkou 1.000mm.

Poslat poptávku

 

Popis: Výsuvné sloupky jsou určeny k zajištění kontrolovaného vjezdu do městských zón, průjezdů a privátních parkovišť. Mají řadu doplňků jako je vyhřívání, osvětlení, atd. 

Poslat poptávku

 

 

 

 

Dálkový ovladač

Markýza

Cena: 897,- Kč

 

Cena: 11.663,- Kč (rozměr 3 000 x 1 500 mm výsuv)

Dálkový ovladač

 

Markýza

Popis: Komfortní ovládání vašich vrat vám zajistí dálkové ovládání . Můžete si vybrat ze široké nabídky včetně dálkového ovladače Hörmann, který získal cenu  Reddot design award 2011.

E-shop

 

Popis: Ideální zařízení pro zvýšení komfortu bydlení a regulovanému zamezení přístupu slunce. Markýzy jsou motorické nebo na manuální ovládání s různou šířkou a výsuvem.

Poslat poptávku

 

 

Ostatní výrobky a příslušenství najdete v našem e-shopu.

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: